Оголошення!

Програми для вас від країн ЄС: 

Програми від House of Europe:
Триває набір креативних стартапів та підприємців з усієї України до Creative Business Academy – інтенсивного онлайнтренінгу, учасники якого дізнаються, як перетворити сміливу ідею на робочий міжнародний бізнес. Дедлайн – 30 червня. 

У програмі: 
•  8 інтенсивних сесій
•  40 годин навчання
•  спікери/ кейси з Європейського Союзу 
•  теми: фінансування, захист інтелектуальної власності, маркетинг і пітчинги та вихід на міжнародний ринок. 

Цікавлять деталі програми? Цього тижня під час трансляції на Facebook ми розсказали детальніше про тренінг та разом з партнерами з Creative Business Network, що куруватимуть його організацію, відповіли на запитання.  

 

Шукаємо платформу для онлайн-курсів:
House of Europe шукає платформу для створення 5 масових відкритих онлайн-курсів. Один курс складатиметься з 10 лекцій тривалістю до 30 хвилин і домашніх завдань. Перший курс вийде у вересні 2020 року. Дедлайн — 7 липня   

 

Табір активних громадян
House of Europe запрошує молодіжних лідерів до Табору активних громадян. Учасники табору дізнаються про сталі соціальні ініціативи, обміняються досвідом з більш ніж 40 іншими активістами й застосують лідерські якості на практиці — у команді з іншими учасниками втілять проєкт для громади. Ми допоможемо спланувати ініціативу й організуємо консультації з експертами з фандрейзингу, комунікацій і піару. Дедлайн – 14 липня

 
Механізм розвитку громадяського суспільства в УкраїніВ рамках Механізму розвитку громадянського суспільства в Україні Представництво ЄС в Україні пропонує громадським організаціям гранти на проєкти, що підвищать потенціал та визнання ключових зацікавлених сторін у галузі культури (громадянське суспільство, органи місцевого самоврядування, інші органи державного сектору) як рушіїв місцевого розвитку. Дедлайн – 14 серпня.
До 16 липня тривають інформаційні сесії та тренінгидля підготовки заявок на конкурс.
 

Нова онлайн-платформа Австрійського культурного форуму Австрійський культурний форум у Києві та Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові розвивають культурні та наукові зв’язки між Австрією та Україною вже протягом багатьох років. І цього тижня вони запустили спільну онлайн-платформу austriaukraine.com, на якій розміщуватимуться корисні ресурси та можливості для українців від Австрії.

 
Бажаєте регулярно отримувати нові можливості із усієї Європи? Слідкуйте за нашими сторінками у TelegramInstagram або Facebook.