Візит до університету польських партнерів з Університету імені Адама Міцкевича в Познані

14 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини з короткотерміновим візитом перебувала делегація з партнерського університету Польщі. Заступник декана філософського факультету з навчально-методичної роботи др. Маріуш Шинкевич та координатор центру міжнародного співробітництва др. Костянтин Мазур, які презентують Університет імені Адама Міцкевича в Познані, перед участю у представницькій освітній виставці у Києві завітали до Умані.

Костянтин Мазур, який є випускником фізико-математичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зараз працює у польських університетах, а цього року успішно захистив докторську дисертацію (кандидат наук в Україні). Він не перериває зв’язку з рідною Alma mater. Польські гості ознайомилися з роботою планетарію, науково-дослідних лабораторій на факультетах: соціальної та психологічної освіти, історичному та української філології, а також відвідали Польський культурно-освітній центр. Також відбулася зустріч зі студентами, на якій Маріуш Шинкевич розповів про свій факультет та проєкт, до якого планують залучити і студентів з Умані.