ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

Впродовж листопада–грудня Комратським державним  університетом спільно з Науково-дослідним Центром «Прогрес» при Комратському державному  університеті (Республіка Молдова) проведено ІІ тур ІV Міжнародного конкурсу студентських науково-дослідних робіт з економіки.

За результатами оцінки конкурсною комісією науково-дослідних робіт за напрямом «Інвестиційна і інноваційна діяльність» студента 2 курсу 26 групи ОПП «Готельно-ресторанна справа» Олексія Кирилюка та студентку 1 курсу 57 групи ОПП «Туризм» Анну Матушко нагороджено дипломами ІІ ступеня за підготовку наукового дослідження на тему: «Social networks as an innovative tool for the promotion of tourism services in modern conditions».

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукового керівника доцента кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Кирилюк Ірину Миколаївну і бажаємо подальших наукових здобутків та перемог!