З Днем науки, шановні колеги!

Шановні колеги-науковці та всі, хто вболіває за розвиток науки в Україні та світі! Вітаємо Вас зі святом − Днем науки, яке ми разом зі всією українською науковою спільнотою традиційно відзначаємо у третю суботу травня.

Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів університету гідно продовжує славні традиції своїх попередників.

Завдяки Вашим зусиллям виконуються важливі для розвитку національної науки дослідження, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне наукове співробітництво.

Дякуємо Вам за внесок у формування наукового потенціалу університету та зичимо міцного-міцного здоров’я, цікавих наукових задумів, неординарних рішень, незгасаючого інтересу до нових наукових пошуків та відкриттів задля процвітання і розвитку суспільства!