Науково-популярне та навчальне видання «Кращі практики молодіжної роботи міста Умань»

УВАГА!!!

Науково-популярне та навчальне видання

«Кращі практики молодіжної роботи міста Умань»

Факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом з відділом молоді Уманської міської ради запрошують до співавторства та співробітництва заклади освіти усіх рівнів, заклади культури, позашкільні заклади та усіх зацікавлених осіб (провайдерів неформальної освіти, молодіжних працівників, громадських діячів, науковців, практиків у сфері неформального навчання та молодіжної роботи) для підготовки та публікації науково-популярного та навчального видання «Кращі практики молодіжної роботи міста Умань».

До друку приймається опис Вашого досвіду організації, спрямований на задоволення  освітньо-виховних, культурно-дозвіллєвих та соціальних потреб молоді.

Інформаційний лист додається.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ про підготовку та публікацію науково-популярного та навчального видання «Кращі практики молодіжної роботи міста Умань»