ПОЧАТОК МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ В РЕСПУБЛІЦІ ПОЛЬЩА

У рамках міжнародного співробітництва у Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лешно з 6 жовтня перебуває делегація університету в складі викладачів факультету іноземної філології професора Оксани Адольфівни Заболотної, доцента Олени Павлівни Бевз, доцента Тетяни Вікторівни Капелюшної, доцента Інни Борисівни Нестеренко та директора Польського культурно-освітнього центру, професора Ігора Івановича Кривошеї. Продовжити читання “ПОЧАТОК МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ В РЕСПУБЛІЦІ ПОЛЬЩА”

ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

Університет щорічно бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Винахід року», організатором якого є Міністерство освіти і науки України.

За результатами конкурсу «Винахід року 2016» університет отримав диплом переможця за винахід «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор» а у Всеукраїнському конкурсі «Кращий винахід 2018 року» диплом переможця за винахід «Ліхтар проблискового поліцейського маячка-антикрила». Продовжити читання “ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ”