8 ЛИПНЯ УКРАЇНСЬКІ ВЧЕНІ МАЮТЬ ЗМОГУ ДОЛУЧИТИСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОГО ВЕБІНАРУ ПРО ВИКОРИСТАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ АНАЛІТИЧНОЇ ПЛАТФОРМИ SCIVAL

8 липня 2020 року для українських науковців відбудеться безкоштовний вебінар на тему «SciVal: Як оцінити результати досліджень у світі даних?». Йтиметься про використання можливостей аналітичної платформи «SciVal», яка дає змогу проводити бенчмаркінг, стратегічне планування та отримувати інформацію, важливу для ефективного управління науково-технічною та інноваційною діяльністю.
     Вебінар проведуть фахівці компанії «Elsevier» Бартломей Вєнцковскі та Кшиштоф Шиманьскі.
     Інформація буде цікавою для керівників і наукових співробітників закладів вищої освіти та наукових установ, аспірантів і студентів, які здійснюють наукові дослідження та займаються інноваційною діяльністю.

Під час вебінару планується розглянути такі питання:
як мої публікації виглядали в контексті обраного напряму досліджень або установи?
як порівняти результати досліджень із іншими вченими у світі?
як шукати провідні установи чи окремих вчених за своїм напрямом досліджень?

Початок вебінару – о 12.00 год. за київським часом. Мова заходу – англійська.
Приєднатися до заходу зможуть усі охочі за попередньою реєстрацією.

Довідково:
     Аналітична платформа «SciVal» забезпечує доступ до інформації про результати досліджень понад 18 500 науково-дослідних установ та їхніх співробітників із більш як 230 країн світу.
     «SciVal» дозволяє візуалізувати результати досліджень, проводити порівняння з іншими установами, шукати можливості налагодження стратегічних партнерських стосунків, визначати та аналізувати новітні тенденції наукових досліджень і розробок.

Відповідно до наказу МОН доступ до аналітичної платформи «SciVal» за рахунок коштів держбюджету відкрито на базі шести українських установ:
    Державної науково-технічної бібліотеки України (на її базі скористатися доступом до платформи можуть представники інших наукових установ та вишів);
     Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
     Сумського державного університету;
    Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;
     Національного університету «Львівська Політехніка»;
     Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
      Докладнішу інформацію про можливості аналітичної платформи «SciVal» можна знайти за посиланням.