Стипендіальна програма Fulbright Research and Development Program

Шановні колеги, розпочато прийом анкет на конкурс для молодих дослідників та викладачів  Програми академічних обмінів імені Фулбрайта.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)

Подача документів відбувається онлайн.

Презентація програми.

Вітаємо переможців!

Вітаємо Антона Миколайовича Нехай, Артема Олександровича Лукієнко та Андрія Миколайовича Вариводу – студентів історичного факультету з перемогою у IV Всеукраїнському турнірі з філософії.

Щиро бажаємо натхнення та реалізації найсміливіших ідей!

До уваги молодих українських вчених!!!

8-11вересня проходитимуть вебінари щодо можливостей використання ресурсів платформи Web of Science Core Collection.

Мета – ефективне використання ресурсів платформи Web of Science Core Collection у своїй науковій та інноваційній діяльності. Захід відбудеться українською мовою та є безкоштовним. Кожного дня буде нова тема вебінару, який буде двічі або тричі повторюватися для того, щоб слухачі змогли обрати найбільш зручний для себе час.

Організатором вебінарів є компанія Clarivate Analytics. Спікерка – Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії.

Більше за посиланням

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини долучається до Великої хартії університетів

Шановні колеги! Уманський державний педагогічний університет отримав запрошення стати учасником-підписантом Великої хартії університетів.

Метою Великої хартії університетів є сприяння колаборації закладів вищої освіти.

Сьогодні до Хартії приєдналися 904 університети з 88 країн світу. Географія учасників охоплює усі континенти, крім Антарктиди.

Представництво вітчизняних університетів серед підписантів Хартії є найбільшим і складає 80 закладів. Університетів-представників із Казахстану – 71, Італії – 65, Іспанії – 47. З інших 26 країн представником є лише один університет.

Деталі за посиланням.

Вебінар «Чого вчить нас COVID-19?»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі від Наглядової ради Великої хартії університетів, який відбудеться 18 вересня 2020 р. о 15:00 год (CET).

Ключовою темою вебінару стане обговорення різних аспектів діяльності університетів в умовах пандемії Covid – 19 (SARSCoV-2).

Координатор заходу – Сийбольт Ноорда, президент Державного консиліуму Наглядової ради Великої хартії університетів.

Доповідачі: Єва Егрон-Полак – член Ради керівників МКО, колишній генеральний секретар Міжнародної асоціації університетів; Франческо Убертіні – ректор Болонського університету, президент Наглядової ради Великої хартії.

Участь у вебінарі безкоштовна, реєстрація за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявки – 15 вересня 2020 року.

Бажаємо успіху!

ПОЧАТОК П’ЯТОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ЗАПЛАНОВАНО НА 15 СЕРПНЯ

15 серпня Міністерство освіти і науки планує оголосити вже п’ятий конкурс наукових робіт молодих вчених. Для підтримки кращих проєктів у бюджеті передбачено понад 100 млн гривень. Про це, 12 серпня 2020 року повідомила генеральний директор директорату науки та інновацій Юлія Безвершенко.

У конкурсі можуть брати участь молоді дослідники, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти чи наукових установах, підпорядкованих МОН України. Керівник проєкту повинен бути кандидат наук віком до 35 років, або докторант (доктор наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.

Роботи приймаються за 11 напрямами, які відповідають пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020».

Детальніше за посиланням.
Джерело: офіційний сайт МОН України

До уваги молодих учених і студентів закладів вищої освіти!

Президія Національної академії наук України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій за роботи в галузі природничих, технічних і соціально-гуманітарних наук для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів закладів вищої освіти.

Для участі в конкурсі запрошуються наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, аспіранти науково-дослідних установ, закладів вищої освіти віком до 35 років включно, здобувачі вищої освіти.

Продовжити читання “До уваги молодих учених і студентів закладів вищої освіти!”

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ – ДОКТОРІВ НАУК ПРОДОВЖЕНО ДО 31 СЕРПНЯ

Міністерство освіти і науки повідомляє, що термін подання документів претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук продовжено до 31 серпня 2020 року.

Продовжити читання “ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ – ДОКТОРІВ НАУК ПРОДОВЖЕНО ДО 31 СЕРПНЯ”

СТАРТУВАЛА ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИШІВ

Розпочалася державна атестація наукових напрямів університетів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

За її результатами буде визначена  ефективність наукової діяльності у закладах вищої освіти упродовж останніх 5 років.

(більше…)