Cемінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання»

У конференц-залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся семінар від компанії Clarivate Analytics «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання». Семінар провела фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова.

Під час доповіді слухачі отримали відповіді на ряд актуальних питань щодо публікаційної стратегії науковця та установи, бізнес-моделей журналів і можливостей публікуватися безкоштовно. Дізналися як підібрати видання для публікації та як не потрапити до хижацьких видань. Ознайомилися з можливостями вкладок EndNote, Collect, Organize, авторського профіля (ResearcherID) та почули багато корисної інформації.

На семінар були запрошені заступники з наукової роботи деканів факультетів / директора інституту, інженери-програмісти факультетів, фахівці видавничо-редакційного відділу, відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки, а також усі бажаючі, кому була цікава заявлена тематика.