Досвід студентського самоврядування УДПУ – сучасні здобутки та перспективи розвитку

2356Голова студентського наукового товариства Лариса Сауляк стала учасницею Всеукраїнської студентської наукової конференції «Україна на шляху в Європу. Роль студентства в євроінтеграційних процесах вищої освіти України», яка відбувалася 9–10 листопада на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова в Миколаєві.

Лариса Сауляк представила досвід роботи студентського наукового товариства університету на пленарному засіданні конференції. Метою заходу стало узагальнення досвіду в сфері студентського самоврядування України; напрацювання рекомендацій щодо підвищення ефективності функціонування органів студентського самоврядування та  визначення позиції студентства щодо євроінтеграційних процесів, зокрема у вищій освіті.5648

Конференція стала місцем зустрічі прогресивного студентства, зібравши  близько 100 представників керівного складу студентського самоврядування з двадцяти дев’яти університетів, зі всіх регіонів України та з провідних вищих навчальних закладів Миколаївщини для обговорення нагальних питань ефективної роботи студентського самоврядування.