Літня школа блогерів та громадських журналістів

“Літня школа блогерів та громадських журналістів” – це унікальна можливість для української молоді за 10 днів отримати максимум знань та навичок журналістики та блогерства. “Літні школи блогерів та громадських журналістів”, ініційовані німецькою громадською організацією Interlink Academy, втретє поспіль будуть проходити в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Школи будуть відбуватися в чотирьох містах України:

СУМИ (6-15 липня 2018) – для представників Сумської, Чернігівської, Харківської, Житомирської, Луганської областей;

ЗАПОРІЖЖЯ (21-29 липня 2018) – для представників Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Херсонської, Одеської, Миколаївської областей;

ПОЛТАВА (3-12 серпня 2018) – для представників Полтавської, Київської, Кіровоградської, Черкаської, Вінницької областей;

ЧЕРНІВЦІ (14-23 серпня 2018) – для представників Чернівецької, Закарпатської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської областей.

Протягом “Літньої школи блогерів та громадських журналістів” ви дізнаєтеся:

– що таке блог і базові принципи журналістики;

– про те, де і як можна публікувати свої блоги;

– як робити якісні фото і відео;

– як створювати інфографіку;

– як шукати і перевіряти інформацію;

– про особливості роботи місцевих медіа;

– як підготувати медіапроект.

Участь у “Школі” є безкоштовною, усі учасники забезпечуються житлом та харчуванням.

Запрошуються учасники 18-24 років з усіх регіонів України.

Дедлайн для подачі заявки – 5 червня 2018 року.