Наказ Міністерства освіти і науки України щодо грифів МОН

zakonВідповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України Інститут інноваційних технології покликаний розробити прозорий механізм процедури надання Міністерством освіти і науки грифів навчально-методичній літературі, призначеній для використання в навчальних закладах.
З цією метою з 3.06.2014 р. по 1.09.2014 р. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти призупиняє прийом до розгляду рукописів підручників та навчальних посібників для вищих навчальних закладів на отримання відповідних грифів Міністерства освіти і науки України.
Детальніше питаннями скасування процедури надання Міністерством освіти і науки грифів навчальній літературі для вищих навчальних закладів можна ознайомитися тут.