Оголошення

Всеукраїнська краєзнавча конференція студентської молоді

«Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

   0

  Відповідно до листа Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України від 21.09.2017 № 3-751 “Про проведення Всеукраїнської краєзнавчої конференції” та до пункту 110 Плану міжнародних і всеукраїнських організаційно – масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН від 27.12.2016 № 1626, 17-19 листопада у м. Миколаїв відбудеться VIII Всеукраїнська краєзнавча конференція студентської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» (далі – Конференція) згідно з умовами, що додаються.

     Організаторами заходу є Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

    Програмою Конференції передбачені пленарні засідання, робота секцій за напрямами: «Історичне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство та геологія», «Культура рідного краю та музейна справа». Учасники та гості Конференції зустрінуться з ученими, краєзнавцями, відвідають цікаві історико-культурні та природні об’єкти Миколаївщини.

     До участі запрошуються делегації студентів нашого університету віком до 21 року та один керівник.

    Прохання до 17 жовтня надіслати на адресу Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (54055, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 63 або e-mail: octkeum@ukr.net) заявки та статті про краєзнавчо- дослідницьку роботу за вказаною тематикою секцій. Телефони для довідок у м. Києві 531-90-68 (Омельченко Дмитро Григорович), м. Миколаїв (0512) 47-85-40, 36-12-19. Додаткова інформація щодо участі у Конференції та умов прийому делегацій розміщена на сайті МОЦТКЕ УМ http://www.nilctufcentr.mksat.net/.