Про ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ІНФОРМАЦІЯ, АНАЛІЗ, ПРОГНОЗ – СТРАТЕГІЧНІ ВАЖЕЛІ ЕФЕКТИВНОГО ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформація, аналіз, прогноз – стратегічні важелі ефективного державного управління», яка відбудеться 18 жовтня 2018 р. у м. Києві на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (вул. Антоновича, 180).

Співорганізатори:

• Міністерство освіти і науки України;
  • Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан;
  • Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

Напрями роботи конференції:

• удосконалення системи інформаційної та інформаційно-аналітичної підтримки науково-технічної, інноваційної діяльності та трансферу технологій;
  • прогнозування пріоритетних напрямів науково-технічної та інноваційної діяльності: підходи, методи, перспективи розвитку;
  • результативність науково-технічної, інноваційної діяльності та діяльності у сфері трансферу технологій в Україні;
  • науково-технічна та інноваційна діяльність в Україні в контексті євроінтеграційних процесів;
  • гармонізація національних стандартів у сфері інформації та документації з міжнародними та європейськими;
  • створення і використання електронних ресурсів, наукометричних баз даних, електронних бібліотек;
  • аналітичні інструменти оцінювання стану та тенденцій розвитку науки та освіти.

Запрошуються: науковці, керівники і представники ЗВО, галузевих інститутів, представники бізнес-структур, усі зацікавлені особи.

Мови конференції: українська, російська.

Реєстрація учасників: з 9.30 до 10.00.

Відкриття конференції: о 10.00.

Планується видати Збірник матеріалів конференції

До друку приймаються доповіді або тези доповідей в MS Word (.doc або .rtf), що не публікувалися раніше обсягом до 6 стор. 14 кегль, 1,5 інтервал. Доповідь має включати: назву; прізвище, ім’я, по батькові (повністю), посади, інформацію про науковий ступінь авторів; назву установи, електронну адресу.

Доповіді приймаються до 10 жовтня на електронну адресу: matusevich@uintei.kiev.ua

Форми та умови участі

Очна участь – організаційний внесок 250 грн, що включає: безпосередньо участь у заході, розміщення публікації у Збірнику матеріалів конференції (без надання примірника матеріалів), надання програми конференції, ідентифікаційного бейджа, сертифіката учасника конференції, а також організаційні витрати.

* Увага! Вартість участі не включає: вартість Збірника матеріалів конференції, який можна придбати, вказавши про це у Заявці учасника:

– 150 грн за один друкований примірник збірника;

– 50 грн за один примірник збірника на CD-диску.

Проїзд, проживання та харчування – за рахунок відряджуючої сторони.

Заочна участь – організаційний внесок 200 грн, що включає: надання доступу до on-line трансляції, розміщення публікації у Збірнику матеріалів конференції, надання програми конференції, сертифіката учасника. Вартість заочної участі сплачується на розрахунковий рахунок Організатора після подання Заявки.

* Увага! Вартість заочної участі не включає витрати на поштову пересилку матеріалів

конференції.

Реквізити для оплати:

р/р УкрІНТЕІ 31257274197044, МФО 820172 ДКСУ у м. Києві,

ЄДРПОУ 40814998, ІПН 408149926502

Заявка учасника ХІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Інформація, аналіз, прогноз – стратегічні важелі ефективного

державного управління»

Прізвище, ім’я, по батькові
Науковий ступінь, вчене звання
Назва навчального закладу, установи, організації
Контактний номер телефону
Е-mаіl
Форма участі :

необхідне залишити

ОЧНА / 250 грн.

–        виступ з доповіддю

–        участь у обговоренні (без доповіді)

Додатково замовляю (відзначити)

збірник матеріалів на CD-диску / 50 грн.
збірник матеріалів роздрукований / 150 грн.

ЗАОЧНА / 200 грн.

Назва доповіді/статті
Даю згоду на друк матеріалів та використання моїх персональних даних Дата

Підпис