Про проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

Повідомляємо, що на виконання п. 305 планування роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2018 рік (наказ ІМЗО від 27.12.2017 No 77) 8-9 листопада 2018 року проводиться ІV Міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан упровадження та перспективи розвитку» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Національним центром «Мала академія наук України» (інформаційний лист додається). Метою науково-практичної конференції є обговорення умов розвитку STEM-освіти в Україні, пошук ефективних методичних підходів і технологічних рішень упровадження STEM-навчання в контексті реалізації дидактичних принципів Нової української школи, представлення інноваційних моделей і технологій навчання учнівської молоді щодо побудови успішної кар’єри в майбутньому. Наукова тематика конференції охоплює (але не обмежується ними) такі проблеми:

1. Науково-теоретичні аспекти STEM-освіти;
  2. STEM-освіта: розвиток, досвід, перспективи;
  3. Підготовка педагогічних кадрів та освіта дорослих.

Програмою конференції передбачено проведення Освітнього форуму, майстер-класів, педагогічних студій, тренінгів, STEM-майстерень, стендових презентацій, зустрічей.

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники усіх рівнів освіти, методисти, фахівці навчальних центрів і бізнес-структур, управлінці та керівники закладів освіти.

Бажаючим взяти участь (очно) у конференції необхідно до 1 листопада за посиланням https://goo.gl/forms/qa3KlsTQRvobrNfx1 заповнити реєстраційну анкету. Реєстрація може бути закрита достроково у зв’язку з обмеженою кількістю місць. Публікації (тези, статті) до збірнику матеріалів за результатами конференції надіслати до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу: stemosvita@gmail.com з темою листа «Публікація. STEM-конференція». Просимо надіслати до 16 жовтня 2018 року на електронну адресу stemosvita@gmail.com інформацію про фахівця (прізвище, ім’я, по-батькові, посада, контактний телефон), який буде брати участь у конференції від закладу післядипломної педагогічної освіти. Науково практична конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, початок роботи конференції 8 листопада об 10.00 год., закінчення 9 листопада о 16.00 год.