Про Всеукраїнський форум «Молодь України – інтелектуальний потенціал нації»

18 травня 2018 року делегація нашого університету у складі доцента, Голови Ради молодих науковців Олексія Мельника, кандидата психологічних наук Надії Харченко та магістранта Антоніни Кокоші взяла участь у Всеукраїнському форумі «Молодь України – інтелектуальний потенціал нації»,  який було проведено за ініціативою Молодіжного крила ГО «Народні збори України».

Ініціатор заходу – Народні збори України на чолі з генералом армії, Головою Служби зовнішньої розвідки України Миколою Маломужем.

Основна мета Форуму – об’єднання зусиль молодих науковців і студентів, підприємців та Захисників Вітчизни для втілення в життя проектів, наукових досліджень і конкретних пропозицій, спрямованих на подолання загальнонаціональної кризи, досягнення взаєморозуміння та довіри.

На Форумі було презентовано створення «Ресурсного фонду молодіжних ініціатив» як допомоги тим, хто переймається долею країни, досягненням миру, подоланням системної політичної, фінансово-економічної, соціальної та духовної кризи; його наукової, економічної та організаційної концепції.

Учасники Форуму – молоді науковці, підприємці, громадські діячі, студенти та військовослужбовці з усіх регіонів України.