ПРО ЗВІТНО-ВИБОРЧУ КОНФЕРЕНЦІЮ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА УНІВЕРСИТЕТУ

26 вересня відбулась звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, доктор історичних наук, професор Сокирська Влада Володимирівна.

Від Ради молодих науковців з привітальним словом звернулась кандидат педагогічних наук, доцент Тягай Ірина Михайлівна.

У межах роботи звітно-виборчої конференції було заслухані такі питання:

1. Звіт про роботу СНТ УДПУ за 2017-2018 н.р.
  2. Затвердження складу СНТ УДПУ.
  3. Про план роботи СНТ УДПУ на 2018-2019 н.р.
  4. Різне

У різному слухались питання про обрання керівного складу Студентського наукового товариства.

Шляхом відкритого голосування головою Студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини обрано Балабай Аліну, студентку історичного факультету.

Заступником голови Студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини обрано Щербій Альону, студентку факультету початкової освіти.

Бажаємо новообраному складу Студентського наукового товариства університету плідної праці та гарних здобутків у науковій роботі.