Психолого педагогічний супровід гармонійного розвитку дитини в загальноосвітніх закладах

DSC0326017 квітня  2014 року на базі факультету дошкільної та корекційної освіти Інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено ІІ Всеукраїнського науково‑методичного семінару «Психолого‑педагогічний  супровід гармонійного розвитку дитини в загальноосвітніх закладах».

У роботі науково‑методичного семінару взяли участь 38 учасників (з них: іногородніх – 13, з інших навчальних закладів м. Умані – 4), серед яких науковці та освітяни, що опікуються проблемами дошкільної освіти, студенти.

Метою семінару було обговорення актуальних проблем щодо розвитку дошкільника і молодшого школяра та професійної підготовки педагога.

Робота науково‑методичного семінару була організована за такими напрямами:

• Психолого-педагогічний супровід розвитку дошкільника і молодшого школяра.
  • Сім’я як фактор гармонійного розвитку особистості  дитини.
  • Оптимізація процесу професійної підготовки педагога до впровадження новітніх технологій.