Спільне засідання Регіонального центру МАН та освітян міста

DSC_9393 4 жовтня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проводилося спільне організаційне засідання Регіонального центру Малої академії наук, методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради та учителів міста.

 

Засідання відкрила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ імені Павла Тичини кандидат історичних наук, професор Сокирська Владилена Володимирівна. Вона наголосила на важливості співпраці науковців університету та вчителів міста для підвищення рівня знань учнів ЗОШ з основ наук, розвитку інтелекту, формування умінь і навичок науково-дослідницької роботи, виховання почуття національної свідомості, ознайомлення учнів із культурно-історичним надбанням нашого народу та професійного визначення майбутніх студентів.


 

DSC_9386

Трохименко Інна Михайлівна, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Уманської міської ради,підсумувалароботу Малої академії наук у 2016–2017 н.р., зауваживши, що тісна співпраця науковців УДПУ та освітян міста дала плідні результати –Умань гідно була представлена в обласному(20 переможців із 29 заявлених до участі в конкурсі) та у всеукраїнському етапах (2 переможці)конкурсу-захисту робіт учасників МАН.

DSC_9403     Заступник директора з навчально-методичної роботи Станції юних техніків м. Умані Стрільчик Людмила Іванівна повідомила про те, що в 2017–2018 навчальному році МАН продовжить працювати у складі 27 секцій у 12 відділеннях, роботу 26 із яких консультують науковці УДПУ.

DSC_9409

Для залучення талановитої учнівської молоді до участі в МАН в університеті розроблена система наукових заходів, про які доповіла керівник Регіонального центру МАН в Уманському державному педагогічному університеті кандидат філологічних наук, доцент Тищенко Тетяна Миколаївна і до участі в яких запросила учителів та учнів міста.

DSC_9405

Завершивши офіційну частину засідання, викладачі надали наукові консультації керівникам секцій.