Стипендія на навчання в Університеті Гамбурга

Студентам УДПУ пропонується навчання в Університеті Гамбурга (Німеччина).

Вимоги до кандидатів:

• не бути громадянином Німеччини;
  • не брати участь в програмі BAföG (федеральна програма отримання студентських кредитів);
  • готуватися або бути на фінальній стадії навчання;
  • не отримувати фінансової допомоги під час цієї фази (докази мають додаватися).

Міжнародні студенти, які навчалися на контрактній основі мають право на отримання цього гранту у виняткових випадках, але вони не матимуть пріоритету у процедурі відбору.

Період фінансування – 6 місяців. Розмір стипендії в місяць – 720 €.

Сума кожного гранту розраховується відповідно до критеріїв, передбачених Федеральним актом про надання допомоги у підготовці фахівців (Bundesgesetz über individualelle Förderung der Ausbildung, BAföG).

Якщо підсумковий іспит не завершено протягом шестимісячного періоду, може бути запропоноване продовження. Максимальний період фінансування – 12 місяців.

Студенти, які готуються до захисту диплому, магістерської або ступеню «Staatsexamen», можуть подати заявку на 12-місячний грант.

Групи, які виключено з фінансування:

• іноземні студенти, які відповідають вимогам розділу 8 Німецького федерального акту про допомогу у навчанні (Bundesgesetz über individualelle Förderung der Ausbildung, BAföG));
  • кандидати докторів наук.

Дедлайн для подачі заявки – 1 грудня 2018 року.