Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини переміг у конкурсі «Винахід року -2016»

41771-1uЦеремонія вручення нагород «Винахід року – 2016» відбулася у Києві  в Будинку офіцерів 21 квітня о 10 годині у Міжнародний день інтелектуальної власності. Дійство почалося із виставки  інноваційних  військових розробок.

DSC_0909Також на виставці були представлені  розробки винахідників, що отримали дипломи  «Винахід року – 2016».

DSC_0905

Одним з лауреатів конкурсу «Винахід року – 2016» став викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент кафедри   технологічної освіти  Мелентьєв Олег Борисович, який очолив творчий колектив з розробки винаходу «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор»,  на який був отриманий патент (співавтори   Безлюдний О. І., Гедзик А. М., Коберник О. М.,
Ткачук С. І.).

Вручення дипломів відбувалось у декількох номінаціях: «Кращий винахід у військовій справі», «Кращий винахід у галузі виробництва», «Кращий винахід у регіоні».

Після вручення нагород учасників церемонії радували виступи художніх номерів та привітання народних артистів України.

Вручення дипломів у номінації «Кращий винахід у військовій справі» провів генерал-майор ЗСУ Ленпіхов В. П

Вручення нагород:  переможець конкурсу «Винахід року – 2016»    викладач Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини, доцент кафедри   технологічної освіти  Мелентьєв Олег Борисович.DSC_0928

Полонська Неля Аркадіївна  – директор  “Укрпатенту” з питань інноваційного та інформаційного розвитку,  проводить вручення Диплому та Почесної нагороди  за перемогу у конкурсі «Винахід року  –  2016» доценту кафедри   технологічної освіти  Мелентьєву Олегу Борисовичу.

DSC_0929

Диплом та Почесну нагороду за перемогу у конкурсі «Винахід року  – 2016» здобув колектив винахідників УДПУ ім. П.Тичини.