VІІ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «БІЗНЕС І УНІВЕРСИТЕТИ»

8 – 9 листопада 2019 року доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент Марина Міщенко стала учасницею VІІ Національного форуму «Бізнес і Університети» (м. Київ).

Представники Міністерства освіти і науки України, міжнародних компаній, громадських організацій, керівники і викладачі ЗВО обговорювали нові виклики для університетів і роботодавців: Яке майбутнє чекає на вищу освіту у її класичному розумінні? Як ЗВО змінювати підхід до навчання, щоб ефективно взаємодіяти з бізнесом у нових умовах? Як компаніям підготуватися до майбутніх викликів на ринку праці?

Під час панельних дискусій Форуму представники найбільших компаній та університетів України, Німеччини та Ізраїлю здійснили аналіз освітніх трендів сучасності та майбутнього вищої освіти, яка має стати релевантною серед роботодавців.