Відкритість для прискорення наукового розвитку

130 жовтня 2013 року в УДПУ відбувся науково-практичний семінар на тему «Як опублікувати публікацію у міжнародному науковому виданні». Проводили семінар к.п.н., доцент кафедри іноземних мов, завідувач редакційним відділом Загоруйко Людмила Олексіївна та д.е.н., професор кафедри економічної теорії та права Курмаєв Петро Юрійович. Зокрема, було презентовано міжнародні наукометричні бази SciVerse Scopus, Web of Science, РІНЦ та пошукову систему Google Scholar; проаналізовано елементи, які повинна містити публікація, що входить до наукометричної бази; роз’яснено такі якісні та кількісні показники наукометрії як індекс цитування, індекс Хірша та імпакт-фактор.
Семінар викликав інтерес як у починаючих науковців, так і у визнаних докторів, професорів.