Відзначаємо 30 вересня – День усиновлення в Україні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Цей день є символом милосердя і добра. З нагоди відзначення Дня усиновлення на факультеті соціальної та психологічної освіти було проведено науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні та традиційні форми опіки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Уманщини».
З історією діяльності дитячих будинків 20-30-х років ХХ століття на території Уманщини учасників науково-практичного семінару познайомила Коробова Лілія Олегівна – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAЖваве обговорення викликала доповідь Начальника служби у справах дітей Уманської районної державної адміністрації Камінської Олени Петрівни, яка ознайомила присутніх з діяльністю Служби щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у родинні форми виховання. Документальний фільм про діяльність прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Уманського району не залишив байдужих у залі, а щирі посмішки усиновлених та прийомних дітей вселяли віру у краще майбутнє нашої держави, надію у душі та любов у серця людей.
Вітаємо усіх зі святом Віри, Надії та Любові! І саме у цей символічний день ми відзначаємо День усиновлення в Україні.

КатегоріїБез категорії