VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Географія та екологія: наука і освіта»

19–20 квітня відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) викладачів, молодих учених та студентів “Географія та екологія: наука і освіта”. Співорганізаторами заходу виступили Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Софійський університет імені Святого Климента Охридського (Болгарія), Ойцовський національний парк (Польща) та газета «Краєзнавство. Географія. Туризм».

Під час конференції обговорювалися проблеми інтеграції вітчизняної географічної освіти і науки у міжнародний простір; історії становлення географії у незалежній Україні; фундаментальних та прикладних досліджень в географії; екологічного моніторингу України та зарубіжних країн; активних форм і методів навчання географії та екології у закладах освіти.

Програма конференції включала пленарні, секційні засідання та екскурсії дендрологічним парком «Софіївка» та історико-культурними пам’ятками Черкаської області. Загалом у роботі конференції взяли участь 90 учасників, з них 9 науковців – громадяни Росії, Казахстану, Бельгії та Австралії.

Конференція продемонструвала високий науковий рівень доповідей та повідомлень з різних аспектів досліджуваних проблеми і зібрала чималу кількість науковців, педагогів вищої школи. Більшість доповідей були присвячені важливим проблемам географії, екології та освіти.