Всесвітній день психічного здоров’я

1DSC096010 жовтня, у світі відзначали Всесвітній день психічного здоров’я. Саме цій даті був присвячений науково-практичний семінар “Психічне здоров’я та нездоров’я”, який відбувся на факультеті соціальної та психологічної освіти. Учасники семінару обговорили суттєві ознаки психічного здоров’я, особливості психопрофілактики психічного нездоров’я, заходи підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров’я. Основна теза науково-практичного семінару: психічне здоров’я — це не лише відсутність психічних захворювань, а загальне благополуччя, на тлі якого людина здатна реалізовувати свій потенціал і справлятися з щоденним стресом. Особливо цінним був практичний досвід дитячого психіатра м. Умані Марченко К.І., яким вона емоційно поділилась з студентами факультету, учасниками семінару.

КатегоріїБез категорії