«Права дитини: від витоків до сьогодення»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA19 вересня 2013 року на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Права дитини: від витоків до сьогодення».

У роботі конференції взяли участь близько 200 учасників з різних регіонів України, зокрема, було представлено такі вищі навчальні заклади: «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради; Українська академія друкарства (м. Львів); Академія праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ); Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького; Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Могилів-Подільський технолого – економічний коледж Вінницького Національного аграрного університету; Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
До наукового диспуту долучились фахівці-практики закладів соціальної сфери регіону: Служби у справах дітей Уманської міської ради; Уманського районного центру для сім’ї, дітей та молоді; Управління праці та соціального захисту населення; соціальні педагоги міських та районних шкіл.

КатегоріїБез категорії