Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій»

Студенти 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт.

Тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. У своїх дослідженнях учасники можуть застосовувати знання з маркетингу, менеджменту, економіки тощо.

Обсяг: Стаття до 3000 слів (до 6 сторінок);

Теми робіт: можуть стосуватись маркетингу, управлінської діяльності, економіки, технічних наук та інші.

Робота має містити аналітичні дослідження, висновки та конкретні рекомендації по вирішенню питань/проблем;

Потрібно дотримуватись наукового стилю викладу інформації

Науковий керівник (не обов’язково)

Обов`язкові елементи: Тема(будь-яка тема, що відповідає основній тематиці конкурсу), зміст використані джерела

Унікальність тексту – раніше не публікувався

Призовий фонд конкурсу складає 27 тис гривень. Ці кошти будуть розподілені між трьома переможцями наступним чином:

• 1 місце – 13 000 гривень;
  • 2 місце – 7 500 гривень;
  • 3 місце – 3 500 гривень.

Дедлайн для подачі заявки – 5 грудня 2018 року.