XIX Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Шістнадцятого лютого 2019 року в Комунальному навчальному закладі “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників” відбувся фінальний етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Під час урочистої частини цінними подарунками та грамотами було нагороджено переможців обласного етапу конкурсу. Серед нагороджених – студентка 4 курсу факультету української філології Дар’я Куян, яка здобула ІІ місце, та її наукові керівники: кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Розгон Валентина Володимирівна та кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана з наукової роботи Коломієць Інна Іванівна.

Зі словами привітання до учнівської та студентської молоді звернулася заступник начальника управління Валентина Іванівна Ткаченко та ректор інституту Наталія Миколаївна Чепурна, подякувавши всім учасникам за любов до рідного слова та побажавши повною мірою реалізувати свій творчий потенціал і здобути омріяну перемогу. Від Ліги українських меценатів переможців та їхніх наставників привітав Володимир Трохимович Поліщук, професор, завідувач кафедри української літератури і компаративістики, доктор філологічних наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Дар’я Куян  поділилася своїми враженнями про конкурс: «Завдання були цікавими та змістовними, тому відведені для їх виконання три години потрібно було раціонально розподілити і використати».

Слова подяки висловлюємо організаторам конкурсу і творчим колективам, які організували чудове свято.