Відкриті конкурси та гранти

«Інноваційна екосистема УДПУ» пропонує до уваги студентів та викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відкриті гранти та конкурси:

«Міжнародні гранти на наукову діяльність в Туреччині »

Міжнародні гранти на наукову діяльність в Туреччині
Науково-дослідницька рада з наукових і технологічних досліджень Туреччини (TÜBİTAK) надає стипендії для іноземних вчених / дослідників, які хотіли б дати семінари / конференції / лекції або проводити заходи по R & D в Туреччині в галузі природничих наук, інженерних і технічних наук, медичних наук, сільськогосподарські науки, Суспільні та гуманітарні науки. Програма спрямована на сприяння науково-технічного співробітництва Туреччини з країнами імовірних співучасників.
У рамках цієї програми є три типии співпраці:
– Відвідування для вчених / дослідників на короткострокові (до 1 місяця);
– Відвідування для вчених / дослідників на тривалий термін (до 12 місяців);
– Відвідування для вчених / дослідників на термін від 3 місяців до 12 місяців).

Вимоги до кандидатів:
– Кандидат може бути громадянином будь-якої країни.
– Стипендіати повинні мати ступінь доктора філософії або, принаймні, п’ять років досвіду досліджень.
– Стипендіати повинні бути запрошені приймаючою стороною в Туреччині, це можуть бути університети, науково-дослідні інститути або промислові підприємства з R & D блоку.

Щомісячна стипендія в розмірі до 3.000 доларів США для запрошених учених. Витрати на поїздки (туди і назад) і медичного страхування. Тривалість стипендії варіюється від одного тижня до 12 місяців.

Як застосовувати:
1. Заявки повинні бути представлені приймаючою стороною.
2 . Всі заявки повинні бути представлені в електронному вигляді через портал додатків ТУБІТАК, який доступний за посиланням: http://e-bideb.tubitak.gov.tr/. Всі необхідні документи повинні бути завантажені в електронному вигляді.

Заявки приймаються на постійній основі.

Тривалість: 12 місяців

«Грант для втілення ваших ідей зі створення інноваційних продуктів та сервісів »

Грант для втілення ваших ідей зі створення інноваційних продуктів та сервісів

Якщо Ви маєте цікаві ідеї щодо продуктів та сервісів – прийшов час втілити їх у життя!

Фонд молоді в науці та бізнесі оголошує конкурс грантів в рамках проекту hopework.eu, який  реалізовано за сприяння фонду розвитку та гуманітарної підтримки Міністерства іноземних справ Естонії.

Дедлайн продовжено  – 14 листопада 2016 року.

За допомогою даного гранту фонд підтримує цікаві продукти та сервіси та надає можливість втілити у життя Ваші ідеї.

Україна багата на талановиту молодь та креативних спеціалістів. Даний конкурс надає можливість розробити та впровадити нові ідеї щодо продуктів та сервісів, які будуть цікавими споживачам на Європейських ринках. Таким чином Українські підприємці налагодять нові канали збуту, розширять мережу клієнтів, а Європейські споживачі отримають нові цікаві сервіси та можливість більше дізнатись про Україну та її бізнес-можливості.

Чекаємо на Ваші цікаві та інноваційні ідеї щодо українських сервісів та продуктів для Європейського ринку, або які дозволять українським підприємцям ефективніше продавати та просувати їхні послуги та сервіси європейським споживачам та запропонують як ефективно використовувати платформу hopework.eu в цьому процесі.

Максимальний розмір гранту – 1000 євро, декілька грантів можуть бути надані різним отримувачам

Для участі у конкурсі необхідно бути українцем чи представником української організації, cтворити профіль на сайті hopework.eu та надіслати проектну пропозицію українською або англійською мовами наcontest@hopework.eu

Проектна пропозиція має включати:

  1. Опис ідеї проекту
  2. План реалізації
  3. СV виконавців проекту

Останній термін подання проектів 24.10.2016 до 23:59 EET

З переможцями конкурсу буде підписано грантову угоду та Акт виконаних робіт по факту виконання проекту

Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально керівництвом Фонду молоді в науці і бізнесі, яке залишає за собою право надати заявнику вимоги щодо доопрацювання грантової заявки.

У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу naukovuy@gmail.com

 

«Всеукраїнський конкурс есе з екологічного права »

Всеукраїнський конкурс есе – це захід, який спрямований на підвищення рівня професійної обізнаності студентів-правників, зокрема у сфері екологічних прав громадян та можливих способів їх захисту в Україні.Метою даного заходу є підвищення рівня професійної обізнаності студентів-правників щодо екологічних прав громадян та можливих способів їх захисту в Україні.До участі запрошуємо студентів-правників ІІ-VI курсів з вищих навчальних закладів України, за напрямом підготовки “Правознавство”, а також молодих юристів до 25 років.Захід складатиметься з двох етапів:
– на першому з них висококваліфікованими фахівцями у даній сфері будуть оцінені роботи та визначенні кращих з них;
– на другому етапі відібраних учасників буде запрошено на круглий стіл для дискусії зі залученням юристів-практиків, представників громадських організацій, опісля якого відбудеться урочисте нагородження призерів Конкурсу.https://m.facebook.com/events/547954192062113

 

 

 

 

«Конкурс eParticipation проектів для молоді »

ЄС і Рада Європи запустили конкурсний набір проектних пропозицій, які покликані навести мости між молоддю і тими, хто приймає рішення. Конкурс зараз відкритий для всіх країн Східного партнерства.Дослідницько-інноваційний проект EUth пропонує молоді та громадським і державним структурам подавати на розгляд свої проекти  е-участі молоді.Конкурсний набір відкритий для всіх 47 держав-членів Ради Європи, а також для Білорусі та Косово (відповідно до Резолюції ООН 1244/99).

Конкурсне журі відбере 10 проектів, які отримають фінансування в розмірі 10 тис. євро кожен.

Кінцевий термін подачі пропозицій 31 грудня 2016 року

Пропоновані проекти повинні технічно відповідати вимогам “OPIN”, містити маркетингові плани по реалізації, і демонструвати те, як в потенціалі молодь зможе впливати на рішення десижн мейкерів (авт. – prostir.ua), шляхом створення зв’язку між молодими громадянами та владою. Процедура відбору покликана допомогти вибрати проекти з мінімум п’яти європейських країн, що фокусуються на різних рівнях: місцевому, регіональному, національному, транскордонному та загальноєвропейському.

http://www.prostir.ua/?grants=eparticipation-proekt-dlya-molodi