Склад спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

в Уманському державному педагогічному університеті
імені Павла Тичини

1. Безлюдний Олександр Іванович – (голова спеціалізованої вченої ради) доктор педагогічних наук, професор, ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    2. Браславська Оксана Володимирівна – (заступник голови спеціалізованої вченої ради) доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    3. Кірдан Олена Леонідівна – (вчений секретар спеціалізованої вченої ради) доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    4. Безлюдна Віта Валеріївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    5. Гедзик Андрій Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    6. Годованюк Тетяна Леонідівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    7. Йовенко Лариса Іванівна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    8. Комар Ольга Анатоліївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    9. Кравченко Оксана Олексіївна – доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    10. Кучай Олександр Володимирович – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    11. Кушнір Валентина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    12. Петренко Оксана Борисівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    13. Савченко Наталія Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    14. Совгіра Світлана Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    15. Черкасов Володимир Федорович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музичного мистецтва Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської міської ради. Спеціальність: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
    16. Шандрук Світлана Іванівна – доктор педагогічних наук, професор. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    17. Шахов Володимир Іванович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
    18. Ящук Сергій Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спеціальність: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.