РЕЗУЛЬТАТИ першого туру ІІ етапу ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ІНКЛЮЗІЇ В УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 травня 2017 року за №620/30488 та наказу Міністерства освіти і науки України від 4 грудня 2023 року № 1472 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії в лютому-квітні 2024 року» було проведено перший тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За умовами конкурсу рецензування конкурсних робіт проводилося двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії за 100 бальною шкалою із наступним виведенням сумарного балу.

На конкурс надійшло 172 студентських наукових робіт із 50 закладів вищої освіти.

За результатами рецензування робіт, які надіслані для участі в І турі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, запрошуються переможці І туру ІІ етапу до виступу нa науковій конференції цього конкурсу, яка розпочнеться 24 квітня 2024 р. о 10 год. 00 хв. у форматі онлайн.

Рейтинговий список (робота за шифром) оприлюднено за покликанням: https://1ll.ink/JY7Pp

Саме за результатами проведення наукової конференції з врахуванням результатів рецензування робіт будуть остаточно визначені переможець/переможиця та призери конкурсу.

Оголошення фінальних результатів конкурсу відбудеться 25 квітня 2024 р. об 11 год, у форматі онлайн.