Вітаємо, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року

Студентка факультету соціальної та психологічної освіти, спеціальності 053 Психологія БАТЯШОВА Єва Іванівна отримала дипломом ІІ ступеня у заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року, який проходив 25–26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України. Науковий керівник: МІЩЕНКО Марина Сергіївна, кандидат психологічних наук, доцент , доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Висловлюємо подяку науковому керівнику за підготовку призера Конкурсу. Зичимо творчого зростання обдарованій студентській молоді!