Вітаємо з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт під патронатом ЮНЕСКО!

Здобувачка вищої освіти 2 курсу, 281 групи ОС «Бакалавр» спеціальності 242 Туризм Юлія БРИЧУК нагороджена дипломом ІІ ступеня у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт під патронатом ЮНЕСКО на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за напрямом 073 Менеджмент за підготовлену наукову роботу на тему: «Публічне адміністрування розвитку туризму на прикладі Уманської територіальної громади (Черкащина, Україна)» під керівництвом наукових керівників: професора кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, доктора екон. наук, професора Олександра СВІТОВОГО та доцента кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи, канд. екон. наук., доцента Лесі СЛАТВІНСЬКОЇ.

Здобувач вищої освіти 1 курсу, 561 групи ОС «Магістр» спеціальності 076 Підприємництво та торгівля Артем ПОПИК нагороджений дипломом ІІІ ступеня за напрямом 051 Економіка. Тема наукової роботи: «Вплив цифровізації на розвиток малого та середнього підприємництва» (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Ольга ЛОГІНОВА).

У конкурсі також взяли участь здобувачі вищої освіти Інституту економіки та бізнес-освіти: Марія ГАРАЖА, 1 курс, 541 група, ОС «Магістр», Спеціальність 073 Менеджмент та Маріета МЕСРОБЯН, 3 курс, 381 група, ОС «Бакалавр», Спеціальність 242 Туризм з темою: «Управління бізнес-проєктами в галузі туризму», Крістіна БОНДАРЄВА та Дмитро ЛАЗАРЕНКО – здобувачі 3 курсу, 371 групи ОС «Бакалавр», Спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа, з темою: «Управління готельним господарством регіону» (науковий керівник – доцент кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи, канд. екон. наук., доцент Леся СЛАТВІНСЬКА); Антін ХЛІВНИЙ, 251 група, ОС «Бакалавр», Спеціальність 075 Маркетинг з темою: «Оптимізація діяльності підприємств шляхом впровадження реінжинірингу бізнес-процесів» (науковий керівник – Тетяна КОРНІЄНКО, канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом); Василь ГОНЧАРОВ, 431 група, ОС «Бакалавр» Спеціальність 073 Менеджмент, з темою: «Сільське господарство України під час війни: сьогодення та перспективи» (науковий керівник – Олена ГАРМАТЮК, старший викладач кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, доктор філософії);

Вітаємо переможців – здобувачів вищої освіти та наукових керівників за отримані нагороди, а учасникам бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідницькій роботі та нових здобутків!