Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Станом на 18 квітня 2020 р. студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнили скарбницю перемог у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з різних спеціальностей та галузей знань.

• У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Цивільний захист», диплом І ступеня отримав студент факультету інженерно-педагогічної освіти – Паламарчук Артем.

Науковий керівник к. п. н., доцент Мельник Олександр Васильович.

• У II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта», диплом ІІІ ступеня отримала магістрантка факультету інженерно-педагогічної освіти – Наконечна Анастасія.

Науковий керівник к. п. н., доцент Кравченко Тамара Василівна.

• У ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Соціальна робота» перемогу здобули:

Калюженко Аліна, студентка I курсу магістратури факультету соціальної та психологічної освіти.

Гайдрик Каріна, студентка ІІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти.

Науковий керівник: к. п. н., доцент Левченко Наталія Володимирівна.

• У ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Педагогічна та вікова психологія» диплом ІІІ ступеня отримала Чамлай Інна, студентка I курсу магістратури факультету соціальної та психологічної освіти.

Науковий керівник: к. п. н., доцент Діхтяренко Світлана Юріївна.

• У II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», диплом ІІІ ступеня отримав Марковський Валентин, студент ІІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти зі спеціальності

Науковий керівник к. п. н., доцент Кудла Марія Валеріївна.