Конкурс інноваційних бізнес-ідей

magistralПольський Фонд зв’язку та Агентство європейських інновацій запрошують студентів та випускників українських ВНЗ взяти участь у конкурсі «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу». Проект фінансується Міністерством закордонних справ Польщі.

Конкурс спрямований на заохочення підприємництва та інновацій, розвиток малих і середніх підприємств в Україні.

Цілі конкурсу:
• підвищення знань та навичок про нові технології серед українських студентів – потенційних підприємців;
• просування нових можливостей фінансування для майбутніх українських підприємців;
• розвиток людського капіталу та бізнес-навичок в Україні.

Конкурс охоплює такі теми:
• інновації в цифровій економіці;
• нові технології у сфері ІКТ;
• електронний бізнес, електронна комерція, електронні послуги.

Цільова група: студенти денної форми навчання та випускники українських ВНЗ.

Анкети-заяви до участі у конкурсі приймаються до 25 травня 2014 року.

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі, а також анкету-заявку конкурсу розміщено на веб-сайті: http://virtualhighwayua.strikingly.com