Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Станом на 13 квітня 2020 р. студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобули перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з різних спеціальностей та галузей знань.

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)» переможцями стали:

Гончарук Артем Володимирович – студент IV курсу, 43 групи факультету української філології (диплом І ступеня).

Науковий керівник: канд. філол. наук, доц. Лопушан Тетяна Володимирівна.

Кириленко Анастасія Павлівна – студентка ІV курсу, 43 групи факультету української філології (диплом І ступеня).

Капуловська Вікторія Володимирівна – студентка ІV курсу, 43 групи факультету української філології (диплом І ступеня).

Науковий керівник: канд. пед. наук, доц. Пархета Любов Петрівна.

Куян Дар’я Миколаївна – студентка V курсу, 155 групи факультету української філології (диплом І ступеня).

Науковий керівник: канд. філол. наук, доц. Шиманська Вікторія Олегівна.

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» дипломом ІІ ступеня нагороджена Федорова Марина Валеріївна – студентка IV курсу, 42 групи історичного факультету.

Науковий керівник: д-р іст. наук, проф. Кузнець Тетяна Володимирівна.

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» дипломом ІІІ ступеня нагороджений Гедзик Андрій Андрійович.

Науковий керівник: канд. пед. наук, Чичук Вадим Миколайович.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Котельнікова Вікторія Віталіївна – студентка V курсу, 502 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Спеціальна освіта (за нозологіями)».

Науковий керівник: канд. пед. наук, доц. Бабій Інна Володимирівна.

Вітаємо переможців та їхніх керівників, бажаємо творчих успіхів, перспектив та професійного зростання в ім’я науки!