ОГОЛОШЕННЯ!

На засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.053.023

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (корпус № 2, 314 аудиторія)

28 грудня 2021 року, о 12.00 год.

відбудеться разовий захист дисертаційного дослідження

на здобуття ступеня доктора філософії

зі спеціальності 053 Психологія

Чупіна Катеритна Олександрівна Соціально-психологічна реабілітація студентів з обмеженням життєдіяльності засобами інклюзивного туризму
Науковий керівник

Сафін Олександр Джамільович, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Офіційні опоненти:

Осьодло Василь Ілліч, доктор педагогічних наук, професор, начальник Гуманітарного інституту, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.

Фалько Наталія Миколаївна, кандидат психологічних  наук, доцент, завідувач кафедри психології, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.