Ініціатива ООН «Академічний вплив» (UNAI)

Ініціатива ООН «Академічний вплив» (UNAI)З нагоди святкування 70 річниці заснування Організації Об’єднаних Націй, ініціатива ООН «Академічний вплив» (UNAI), у співпраці з ELS Educational Services, Inc. з приємністю повідомляє про проведення глобального конкурсу есе, темою якого є багатомовність. Від учасників вимагається, щоб есе було написано однією з офіційних мов ООН, яка не є їх рідною мовою чи основною мовою викладання. Учасники, що відповідають цим вимогам будуть запрошені на серію заходів, що відбудуться у місті Нью-Йорк 25-29 червня 2014 р.

Конкурс есе «Багато мов, світ один» організований з метою підтримати багатомовність і постійне вивчення шести офіційних мов ООН: арабської, китайської, англійської, французької, російської та іспанської. Тому студентів просять написати есе не їх рідною мовою.
Кульмінацією конкурсу стане міжнародна конференція серед авторів-переможців. З кожної мови будуть обрані десять переможців, в загальному – 60. ELS Educational Services, Inc. в якості нагороди оплатить кожному переможцю п’ятиденну подорож до Нью-Йорка 25-29 червня 2014 р.
Вимоги до учасників:
1. Студенти віком 18 років і старші, зараховані на денну форму навчання в коледжах та університетах в будь-якій країні світу можуть приймати участь.
2. Конкурсанти мають написати есе на одній з шести офіційних мов країн ООН: арабській, китайській, англійській, французькій, іспанській або російській. Ця мова не повинна бути рідною мовою конкурсанта або мовою викладання в університеті.
3. Есе (не більше 2000 слів) має висвітлювати, яким чином багатомовність покращує глобальне порозуміння в світі. Есе повинне відображати науковий, культурний та національний контекст учасника.
4. Крайній термін подачі есе: 21 лютого 2014р.
Деталі конкурсу можна знайти на сайті: http://www.els.edu/ru/ManyLanguagesOneWorld