ВІДКРИТИЙ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПАТЕНТ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Колективом винахідників ФІПО Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Мелентьєвим Олегом Борисовичем, Харитоновою Валентиною Василівною, Дубовою Наталією В’ячеславівною, Суслою Наталією Миколаївною будо розроблено та запатентовано винахід на корисну модель «Тактичний костюм для форсування водойм у плав з багатошарового теплозберігаючого матеріалу із позитивною плавучістю», отримано патент № 153268 від 14.06.23 р.

За підсумками Конкурсу патент  було відзначений дипломом ІІ ступеня.

Подальший етап роботи над цим проектом колектив авторів бачить у впровадженні на виробництві тактичного костюму для форсування водойм у плав з багатошаровим теплозберігаючим матеріалом із позитивною плавучістю, підписанні ліцензійних угод на впровадження, виготовленні його у масовому виробництві та спрямування його до наших ЗСУ для справи перемого над ворогом.

15.09.23 р.

Керівник « Інформаційно-консултаційного центру підтримки технологій та інновацій»

доцент кафедри технологічної освіти ФІПО                           Олег МЕЛЕНТЬЄВ