ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ У МІЖНАРОДНОМУ ВІДКРИТОМУ КОНКУРСІ З WEB-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

Вже традиційно студенти факультету фізики, математики та інформатики беруть участь у конкурсах з вебдизайну та комп’ютерної графіки. Цього разу студенти брали участь у Міжнародному відкритому конкурсі з web-дизайну та комп’ютерної графіки та здобули перемогу.

Міжнародний відкритий конкурс із вебдизайну та комп’ютерної графіки проводиться декілька разів на рік серед учнів ЗЗСО та студентів ЗВО в наступних номінаціях: растрова графіка, векторна графіка, 3D графіка, 3D анімація, Flash та GIF-анімація. В конкурсі беруть участь університети, коледжі та школи в Україні та за кордоном.

Мета конкурсу – підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів і учнів в галузі Інтернет-технологій та комп’ютерної анімації.

Цього разу тема графічного завдання була «Майбутнє моєї країни». Тому наші студенти мали змогу відобразити у своїх роботах своє бачення майбутнього розвитку нашої держави.

Ділимося з вами радісною подією та щиро вітаємо наших студентів-переможців:

У номінації «Краща 2D-растрова графіка»:

І місце – Назар КРИЖАНІВСЬКИЙ, студент І курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «Кращий фотоколаж»:

ІІ місце – Владислав ЯМКОВЕНКО, студент ІІІ курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

ІІ місце – Владислав САВРАНЧУК, студент І курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

Підготовка до участі у конкурсі з комп’ютерної графіки та web-дизайну надзвичайно копіткий процес і потребує багато часу, ресурсів, мотивації та творчої роботи. Тому варто відмітити студентів, які брали участь у конкурсі та готували графічні роботи:

Дмитро БУРЛАКОВ, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

Владислав ЗАЄЦЬ, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

Сергій КЛИМЧУК, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

Максим МАЛІЦЬКИЙ, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

Дмитро ПІДОПРИГОРА, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Марія МЕДВЕДЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики і ІКТ.

Юлія ЗІНЧЕНКО, студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Математика)» (освітній ступінь «Магістр»). Керівник: Інна КРИВОРУЧКО, викладач  кафедри інформатики і ІКТ.

Андрій РОЖАНСЬКИЙ, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»). Керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, викладач кафедри інформатики і ІКТ.

Олег ІВАХНЮК, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Фізика. Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор  кафедри інформатики і ІКТ.

Владислав МОЧАЛОВ, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Фізика. Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор  кафедри інформатики і ІКТ.

Богдана СЕМКО, студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Фізика. Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор  кафедри інформатики і ІКТ.

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників з участю та перемогою у конкурсі! Щиро бажаємо Вам успіхів у навчанні, науці, дослідницькій роботі, цілеспрямованості та досягнення поставленої мети. Ми пишаємося вами і віримо, що своїми успіхами ви будете примножувати досягнення нашого університету і України загалом!