1Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті професійної та технологічної освіти 10-12 квітня 2017 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».

В олімпіаді взяли участь студенти з 19 провідних вищих навчальних закладів України, а також 7 вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулись: проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. Владилена Сокирська, голова Всеукраїнської Асоціації наукових і практичних працівників технологічної освіти проф. Олександр Коберник, а також голова журі проф. Євгеній Кулик.

234З програмою проведення олімпіади учасників ознайомив декан факультету професійної та технологічної освіти проф. Станіслав Ткачук.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» проводився як особиста першість у вигляді системи очних змагань майбутніх вчителів трудового навчання. У них взяли участь, як правило, студенти, які на час проведення олімпіади вивчили відповідні дисципліни.

5678

Учасникам олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» пропонувалися завдання, які складені з урахуванням досягнень в освітній галузі «Технології», їх розв’язання вимагало  не лише знання програмового навчального матеріалу, а й опори на загально-наукову та  професійно-практичну підготовку майбутнього вчителя трудового навчання та технологій.

910З метою виявлення рівня  професійної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій, у програму Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» були включені такі етапи конкурсу:

• презентація здобутків факультету;
  • розробка плану-конспекту уроку;
  • захист творчих проектів;
  • тестування з професійно-орієнтованих дисциплін;
  • проведення фрагментів уроків.

1112За результатами проведення олімпіади відбулась церемонія вручення дипломів та грошових премій призерам, грамот учасникам, які вручили голова журі олімпіади, доктор педагогічних наук, професор Кулик Євген Володимирович заступник голови асоціації «Наукових та практичних працівників технологічної освіти» доктор педагогічних наук Сергій Ящук.

131415Приємно відзначити, що цього року заслужене І місце отримали студентка ІV курсу  ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Лінкевич Таїса  та студентка  ІV курсу Соломія Костів – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

1617181920Щиро вітаємо переможців та їхніх наставників.  Зичимо усім учасникам олімпіади подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

Місце Прізвище, ім’я та по батькові студента Повна назва вищого навчального закладу
Перше Лінкевич Таїса Олександрівна ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
Костів Соломія Василівна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Друге Довгоселець Олександр Миколайович Національний Педагогічний Університет імені М. П. Драгоманова