Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок

researchopportunitieswordsglobe_1З метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок з 4 липня по 29 серпня 2016 року в університеті оголошено І етап конкурсного відбору наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету 2201040, 2201290.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити:

1. Форму проекту фундаментального/прикладного дослідження;

2. Форму проекту науково-технічної (експериментальної) розробки;

3. Форму науково-експертного висновку з оцінювання проекту на проведення фундаментального/прикладного дослідження;

4. Форму науково-експертного висновку з оцінювання проекту науково-технічної (експериментальної) розробки;

5. Форму переліку проектів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету починаючи з 2017 року (Форми додаються в додатку).

З метою забезпечення оптимізації кількості проектів досліджень і розробок та запобіганню розпорошення бюджетних коштів на їх виконання при формуванні тематики наукових досліджень і розробок орієнтуватись на вирішення найактуальніших проблем у сфері розвитку науки та економіки, зокрема шляхом формування міждисциплінарної тематики зазначених проектів.

При здійсненні відбору перевага надаватиметься проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, мають прикладні результати подвійного використання, а також конкурентоспроможні на світовому ринку та спрямовані на використання у соціальній сфері, виробництві, навчальному процесі.

Наказом ректора в університеті створена Конкурсна комісія з відбору наукових проектів фундаментальних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок у складі: проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Сокирської В.В (голова конкурсної комісії); доктора педагогічних наук, професора Совгіри С.В. (заступник голови конкурсної комісії); доктора технічних наук, професора Азізова Т.Н.; доктора педагогічних наук, професора Коберника О.М.; доктора економічних наук, доцента Курмаєва П.Ю.; доктора історичних наук, професора Кузнець Т.В.; доктора філологічних наук, доцента Зелінської О.Ю.; доктора психологічних наук, професора Сафіна О.Д.

Бажаючим взяти участь у конкурсі потрібно подати підготовлені і оформлені належним чином проекти до відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва до 20 серпня 2016 р. на розгляд Конкурсної комісії.