Лекція провідного науковця на природничо-географічному факультеті

IMG_07562Студенти природничо-географічного факультету мали нагоду прослухати лекцію завідувача кафедри ботаніки й фізіології рослин Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, доктора біологічних наук, професора Колупаєва Юрія Євгеновича.

Робочий візит на факультет обумовлений давніми дружніми стосунками з деканом Якимчуком Р.А.  Провідний науковець, дослідник, заступник головного редактора журналу «Вісник Харківського національного аграрного університету» був запрошений до наукового виступу перед студентами й науковцями природничо-географічного факультету на тему «Що таке стрес у рослин?». Простота й доступність викладання складного наукового матеріалу, щирість та відвертість у спілкуванні, доброзичливість та безкорисливість у питаннях подальшої співпраці притаманні нашому високоповажному гостю.