Магістерська програма Еразмус Мундус TROPIMUNDO

tropimundo_map2014Інформуємо, що Universite libre de Bruxelles координує магістерську програму Еразмус Мундус TROPIMUNDO, в межах якої Європейська Комісія пропонує певну кількість стипендій для країн ЄС, зокрема і для України.

Ця програма розрахована для студентів, які вивчають біологію, і бажають отримати стипендію на навчання за кордоном.

TROPIMUNDO – це перша міжнародна магістерська програма з тропічного біорізноманіття та екосистем (тривалістю 2 роки), що дозволяє студентам вивчати екосистеми, що знаходяться під загрозою, проводячи весь семестр в області тропічних лісів, водно-болотних угідь, мангрових лісів і коралових рифів.

Термін подачі заявок на 2016-2017 навчальні роки до 29 листопада 2015.

Додаткову інформацію про програму TROPIMUNDO та процедуру подачі заявки можна знайти на сайті www.tropimundo.eu.