Мала академія наук: співпраця вузу і школи

1.3

15 жовтня 2015 року в університеті відбулося спільне засідання керівників секцій МАН загальноосвітніх навчальних закладів та викладачів – наукових консультантів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Влада Володимирівна Сокирська. Вона представила викладачів університету, які будуть консультантами в 22 секціях наукових досліджень учнів-членів Малої академії наук.

Методист методичного кабінету Уманського міського відділу освіти Плющ Тетяна Миколаївна доповіла про результати роботи Малої академії наук у 2014 – 2015 навчальному році та особливості її організації у 2015-2016 навчальному році. У минулому навчальному році членами МАН були 180 учнів шкіл міста. 73 учні взяли участь у І етапі конкурсу робіт учнів-членів МАН. Завдяки належному науковому супроводу викладачів педагогічного університету 34 учні міста Умані взяли участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу, переможцями якого став 21 учень.

1.5

На сьогодні організовано 34 секції Уманського міського відділення Малої академії наук, у 22 з яких науковими консультантами запрошені провідні науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Помічник ректора Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна проінформувала присутніх про особливості вступу до ВНЗ у 2016 році. Повідомила про те, що в університеті діють курси довузівської підготовки, до навчання на яких запрошуються і учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.