DSC_052623 травня 2014 року на економічному факультеті на базі кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційна модель розвитку: тенденції та перспективи економічної трансформації». Організаторами конференції стали науковці кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія), Бакинського університету бізнесу (Азербайджан) та Тольяттінського державного університету (Російська Федерація). У конференції взяли участь більше 100 учасників – науковці, аспіранти та студенти провідних зарубіжних та вітчизняних навчальних закладів.

Програмою науково-практичної конференції передбачено пленарне засідання та роботу наукових секцій. На обговорення були винесені питання про сучасні проблеми державної політики в сфері інноваційного розвитку та фінансово-економічної безпеки України, макроекономічні аспекти інвестиційно-інноваційного розвитку, особливості впровадження світового досвіду щодо формування інноваційної економіки, вітчизняної практики забезпечення розвитку інноваційної діяльності, інноваційних моделей співпраці бізнесу та влади.

Пленарне засідання конференції було відкрите вітальним словом декана економічного факультету, доцента Т.В.Понедільчук, яка окреслила актуальність обраної теми конференції у сучасних умовах економічного розвитку. В ході пленарного засідання було заслухано доповіді заступника голови Уманської районної державної адміністрації В.В.Бабич, професора, завідувача кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини А. С. Музиченка, студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Кроута Валіда та Сюй Хуейпена та ін.

Також в on-line режимі було представлено доповіді О. О. Коростельова  – професора кафедри економічної та управлінської підготовки Тольяттінського державного університету та Ешгіна Байрамова (Бакинський університет бізнесу).

DSC_0756

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції дала змогу вченим та молодим дослідникам апробувати результати своїх наукових досліджень, налагодити сприятливі умови для майбутньої співпраці, а також визначити ймовірні перспективні напрями актуальних наукових досліджень.