Освітня програма «Насіння для майбутнього»

Повідомляємо, що ТОВ «Хуавей Україна» запрошує взяти участь в освітній програмі «Насіння для майбутнього» у 2018 році.

В Україні цей проект започатковано у 2016 році на три роки. Він передбачає відбір найкращих студентів, які цікавляться інформаційно- комунікаційними технологіями (ІКТ), для навчальної поїздки до КНР.

У 2018 році конкурс вперше проводиться серед усіх українських закладів вищої освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Навчальна поїздка до Пекіна та Шеньчженя відбудеться з 22 жовтня по 2 листопада 2018 року. Всі витрати переліт в обидва напрямки, проживання та харчування) покриваються за рахунок сторони, що приймає.

Для участі у конкурсі запрошується одна кандидатура від кожного університету.

Вимоги до кандидатів:

1. Не нижче 3 курсу навчання.
  2. Спеціальність має відношення до інформаційних технологій та комунікацій.
  3. Базові знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж (архітектура та принципи роботи мобільних мереж).
  4. Високі досягнення у навчанні (середній бал не нижче 4 та 5 (за п’ятибальною системою) за профільними предметами у сфері ІКТ).
  5. Володіння англійською не нижче середнього рівня (В1).
  6. Задовільний стан здоров’я з огляду на багаточасовий переліт.
  7. Лідерські якості, активна участь у громадському житті та науковій роботі.
  8. Дійсний закордонний паспорт мінімум до червня 2019 року.

Перелік необхідних документів:

1. Рекомендаційний лист.
  2. Мотиваційний лист на тему «Як я можу покращити життя в Україні за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій».
  3. СV
  4. Виписка балів з залікової книжки.

Документи подаються українською мовою

Документи необхідно подати на електронну адресу: matarykin.vitaliy@huawei.com до 5 вересня 2018 року включно.

Результати відбору будуть оприлюднені до 22 вересня 2018 року.

У разі виникнення додаткових питань прохання звертатись до контактної особи – Матарикін Віталій, тел. 0930995908.