Підготовка майбутнього вчителя в умовах впровадження компетентнісного підходу

127 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти Науково-дослідною лабораторією педагогічної компетентності був проведений Всеукраїнський науково-практичний семінар «Підготовка майбутнього вчителя в умовах впровадження компетентнісного підходу».

Вступне слово на відкритті семінару виголосила Ярошинська Олена Олександрівна – канд. пед. наук, професор, завідувач Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.2

Олена Олександрівна ознайомила присутніх з історією створення лабораторії та безпосередньо загальною проблемою обговорення на семінарі: «Компетентнісний підхід як основа професійної підготовки майбутніх вчителів».

3

Цікаві думки в контексті обговорення даної теми у своїй доповіді висвітлила Калюжна Тетяна Григорівна – канд. філос. наук, старший науковий співробітник відділу педагогічної майстерності Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України.

4

Активну участь у семінарі, зокрема виголошенні доповідей та обговоренні питань, взяли викладачі, аспіранти, магістранти, молоді науковці.

567

Семінар був досить змістовним, актуальним та цікавим.

8