Підведення підсумків наукової діяльності університету за 2014 рік

_DSC250226 січня відбулося розширене засідання Вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Проректор з науково-педагогічної роботи Сокирська Владилена Володимирівна озвучила підсумки наукової діяльності університету за 2014 рік. Владилена Володимирівна зазначила, що у 2014 році науковцями університету була проведена значна робота щодо організації фундаментальних та прикладних досліджень, у сфері захисту інтелектуальної власності та патентної діяльності, інтеграції наукових досліджень і освітньої діяльності, підготовки науково-педагогічних кадрів, підвищення рівня ефективності науково-дослідної роботи молодих учених і студентів, інформатизації оприлюднення результатів наукової роботи, підтримки іміджу університету як лідера освітньої та наукової діяльності регіону.
Виконуючий обов’язки ректора Безлюдний Олександр Іванович привітав професорсько-викладацький склад університету, який поповнився професорами, доцентами та кандидатами наук: Мамчур Лідію, Білецьку Ірину, Паладьєву Аллу, Гребінь Лілію, Підлипняк Ірину.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність Почесними грамотами Міністерсва освіти і науки були нагороджені: Заболотна Оксана, Карасєвич Анатолій, Білецька Ірина, Чирва Ольга, Зелінська Оксана, Дудик Михайло, Мелентьєв Олег._DSC2496